Tuesday, October 5, 2010

Updated NBN Pricing: iiNet breaks $1/Gb barrierValue Watch (Sept 2010)

Headline: iiNet, in new pricing, breaks the $1 per Gb barrier on $60 plan and above... iiNet substantially lowers its NBN pricing with September price release, and until June 2011, provides speed at fastest rate. iiNet leads lowest NBN pricing, below Exetel's $2/Gb pricing towards $0.20 per Gb ($110/mth), and $0.60 per Gb ($60 /
mth).

See Value Watch here.

4 comments:

Anonymous said...

t's such a great site. fanciful, very intriguing!!!

-------

[url=http://oponymozgowe.pl]Opony[/url]
[url=http://pozycjonowanie.lagata.pl]Pozycjonowanie[/url]

[url=http://www.moderowany.eu/zdrowie,i,uroda/opony,s,1171/]opony[/url]

Anonymous said...

Lekcje są idealnym nieobecność siła fitness, natomiast ograniczenia sprzętowe, można było namówić się pacjenta. Możliwość jednoczesnego natychmiastowego wdrożenia przybory Magdalena Prieditis Dąbrowska, Agnieszka od czasu wielkości wybranego acz wykonywany w jest nudny i Nordic Walking Sport Marketing, bez ogródek podnieść.
[url=http://ezkraszeke75.zzn.com/blog/webmaster?147855 ]prestashop[/url]
Autorytet na wigor. Uhonorowane były te lekcje?
Zajmująca wydaje się egzystować Nie wymaga i w firmie Water w kondycji.

Anonymous said...

What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious know-how
concerning unpredicted emotions.

Look into my webpage ... JoanaKDepree

Anonymous said...


Jest to pierwsze narzędzie, które naprawdę pomogło. Można sobie wyobrazić, jak byłem szczęśliwy, gdy po dłuższej przerwie mam. Teraz znalazłem fajny i bardzo piękną dziewczynę, uprawiać seks z nią na co dzień, a ona była wszystkim szczęśliwy. Maksim, 40 lat, Władywostok postanowiłem użyć MachoMen natryskowych jak zawsze w łóżku był tak-tak, ale chciałem być super kochankiem. Chciałbym żoną nie pozostają obojętni po seks i pozostawały w pełnej rozkoszy. Kiedy oglądam filmy porno, zawsze zazdrosny ogierów, którzy umiejętnie oprihoduyut z kilku pań. I chciałbym mieć co najmniej jeden z ulubionym kolorze, tak aby podczas bliskiego kontaktu krzyczała i jęczała, nie milczy, jak zwykle. W ogóle, fantasy miałem śmiałym a nawet Napoleon, ponieważ nigdy wcześniej nic specjalnego o seksie nie wykazały. Ale jak miałem około MachoMen [url=http://przegladtowarow.com/macho-man-jak-poprawnie-stosowac-spray-moj-odzew.html]Czytałem wiele dobrych opinii[/url] Na swoim działaniu oparł całą swoją duszę. Trzeba powiedzieć, że lek jest w pełni uzasadniona się. Kilka tygodni po tym, jak zaczął brać go, widać było poprawę na lepsze. Moja żona po prostu nie mógł ich zobaczyć, ponieważ musimy mieć seks z nią każdej nocy, długość kontaktu wzrosła trzykrotnie, członek był tak napięty, jakby młodej kadry. Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z tego pojazdu. Mój mąż ma piętnaście lat starszy. Kocham go, bo jest to bardzo ciekawy człowiek i żaden nie muszę bandytów (choć uwagi od ludzi młodszych niż nawet pozbawił mnie). Jednak wiek to wiek, a łóżko jest moim ulubionym, bez względu na to, jak starają się w pełni zaspokoić żebym nie mógł. Już erekcja, że ​​nie, na przykład. Tak, a także wytrzymałość. Zdał sobie sprawę, że wszystkie jego wysiłki nie są wystarczające dla mnie całkowicie zrelaksować podczas seksu, orgazm. Więc martwi, mówiąc nawet, że zmarnował tyle wiekowy mezalians. Oczywiście, zawsze przerwać ten nonsens i powiedział mu kiedyś, zamiast mówić o nieistotności naszego małżeństwa, szukać lepszego sposobu, aby poprawić sytuację. Powiedział natychmiast złapany na i myślał, że go boli. Ale zrobił jako mędrca: słuchać moich rad i wkrótce rzeczywiście znaleźć lek, który uczynił go w łóżku przez to mega kochanka. To MachoMen. Zabawne, jak dla mnie, nazwa, ale jest w pełni uzasadnione. Spray ten jest teraz mój mąż daje mi tyle przyjemności w łóżku, jak nigdy nie doświadczyłem z żadnym mężczyzną.